Wersja strony / Version page

     


Clip-in human hair extension

Promote your Page too


Share
ChicHairExtensions
(Pasaż Hotelu Monopol)
ul. Dyrekcyjna 2
40-012 Katowice
POLAND

Mobile: +48 662 110 600
e-mail: chichairextensions@gmail.com


  • opis 1
    opis 1
  • opis 2
    opis 2
  • opis 3
    opis 3

Clip GUIDE

CLIP-IN hair extensions - natychmiastowy efekt!!

Teraz już nie musisz spędzać godzin w salonie i wydawać małej fortuny żeby mieć piękne i długie włosy!!! Niezwykle popularne na całym świecie CLIP-IN extensions pozwalają gwiazdom łatwo i szybko zmieniać wizerunek bez angażowania stylisty.

Metoda mocowania clip-in jest absolutnie bezpieczna. W przeciwieństwie do większości zabiegów przedłużania nie niszczy włosów!

To idealny sposób, by szybko zagęścić i przedłużyć włosy. Clip-in extensions doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy nowa fryzura jest potrzebna tylko na krótką chwilę, np. na jeden wieczór.

Świetna bezkolizyjna metoda dla osób chcących "odchować" swoje włosy! Potrzebujesz tylko grzebienia i 10 minut wolnego czasu.


Instrukcja zakładania.

1. Używając grzebien ia albo palców, oddziel włosy i przypnij górną część spinką.

2. Przymierz taśmy do głowy, aby mniej więcej zorientować się, w których miejscach będziesz przypinać klipsy.

3. Pasma włosów z miejsc, w które wpinać będziesz klipsy podtapiruj przy skórze. Możesz owy tapir dodatkowo spryskać lakierem do włosów.

4. Jeden z klipsów wepnij w podtapirowane miejsce (przy samej skórze), poprzez ucisk po obu stronach - miej pewność że ta sekcja włosów leży płasko przy skórze, zatrzasnąć klipsa. Następnie drugi. Taśma powinna być bardzo mocno naci ągnięta między dwoma klipsami. Absolutnie nie może zwisać! Pamiętaj o tym!

5. Następnie wyjmij pasmo włosów nad przypiętymi extensions i łagodnie rozczesz razem z extensions pozwalając pasemkom na zmieszanie się z twoimi włosami.

6. Powtórz tą czynność tyle razy ile sobie życzysz aż do zdobycia oczekiwanego efektu. Zestaw 8 pasm jest zestawem na całą głowę.

Górną częścią włosów przykryć taśmy i modeluj według gustu.

W CELU OBEJRZENIA FILMU INSTRUKTAŻOWEGO PROSZĘ KLIKNĽC NA OBRAZEK NA DOLE
Jest dużo sposobów zakładania i noszenia CLIP-IN extensions. Niektórzy wpinają pojedyńcze pasma do górnej części głowy, inni noszą tylko pare pasm po bokach głowy.

Każdy jest inny i każdy ma swój własny sposób na noszenie CLIP-IN extensions.

Jak zdjąć clip-in extensions i powrócić do naturalnej fryzury

W kilka minut można pasma zdjąć i powrócić do naturalnej fryzury. Po prostu otwórz klips lekkim uściskiem od siebie i pomału wyjmij pasma uważajac żeby nie pociągnąć za włosy. Jest zalecane zmienianie miejsca umieszczania klipsów co kilka użyć co zapobiegnie presji na twoje własne włosy.

Clip-in hair Extensions - porady pielęgnacji

Nie używaj produktów które będą sklejały wlosy, takich jak lakier czy żel, serum powinno Ci w zupełności wystarczyć. Staraj się zawsze zdjąć extensions przed pójściem do łóżka. Możesz używać dokładnie tych samych produktów jakimi myjesz swoje własne włosy, jednak nie należy myć extensions zbyt często, tylko jak jest taka potrzeba. Nie czesz włosów gdy są mokre, pozwól im wyschnąć w naturalnej temperaturze. Gdy będą już suche, delikatnie rozczesz je grzebeniem zaczynając od końców. Używając żelazka, prostuj każde pasmo oddzielnie. Rekomendujemy wizytę w salonie jeżeli życzysz sobie zmianę koloru twoich extensions, jednak jeśli zdecydujesz się zrobić to sama zawsze przetestuj kolor na małym kosmyku.